Neem direct contact op!

Meertalige website voor Hengelsportvereniging HSV Ons Genoegen, Hier wordt er nieuws, foto's gedeeld voor ongeveer 3000 leden.

Taken van IE-Webdesign : Webdesign, Bouw website, SEO.

Platform: Joomla 3

 

Onze vereniging is opgericht in 1929 en telt op dit moment ongeveer 3000 leden. Wij streven ernaar de hengelsport als sportieve recreatie te bevorderen en de visstand te beschermen en te verbeteren. Omdat we zijn aangesloten bij Sportvisserij Nederland kunnen de leden van onze vereniging vissen in alle Nederlandse wateren vallend onder deze organisatie zoals vermeld in de bijlagen bij de vergunning. Daarnaast beheren we een aantal specifieke wateren binnen de gemeente Hengelo, waarin onze leden mogen vissen en organiseren wij voor onze leden tal van activiteiten.

Verzenden naar FacebookVerzenden naar Google PlusVerzenden naar TwitterVerzenden naar LinkedIn